| Manufacturer | Yost Vises |
|---|---|
| Description | 5-1/8" MULTI-JAW ROTATING GENERA |
| Datasheet |
Datasheet
|
| Type | Description |
|---|---|
| Mfr Part Number | 750 |
| Mfr | Yost Vises |
| Description | 5-1/8" MULTI-JAW ROTATING GENERA |
| Min Qty | 1 |
| Package | Box |
| Series | - |
| Product Status | Active |
| Tool Type | Vise |
| Features | - |
| Jaw Opening | 5.13" (130.18mm) |
Datasheet