| Manufacturer | Wilton |
|---|---|
| Description | MODEL 4-1/2" JAW WIDTH 2-5/8" TH |
| Datasheet |
Datasheet
|
| Type | Description |
|---|---|
| Mfr Part Number | 28818 |
| Mfr | Wilton |
| Description | MODEL 4-1/2" JAW WIDTH 2-5/8" TH |
| Min Qty | 1 |
| Package | Box |
| Series | - |
| Product Status | Active |
| Tool Type | Vise |
| Features | - |
| Jaw Opening | 4.50" (114.30mm) |
Datasheet