| Manufacturer | CEC Industries |
|---|---|
| Description | 4W 130V T4 1/2-DCB-1 1/2 |
| Datasheet |
Datasheet
|
| Type | Description |
|---|---|
| Mfr Part Number | 4T4-1-1/2DCB130 |
| Mfr | CEC Industries |
| Description | 4W 130V T4 1/2-DCB-1 1/2 |
| Min Qty | 1 |
| Package | Bulk |
| Series | - |
| Product Status | Active |
| Type | - |
| Color | - |
| Lens Style | - |
| Lens Size | T-4.5 / Base: BA15D |
| Voltage Rating | 130V |
| Mscp Mean Spherical Candle Power | 0.36 |
| Lead Style | Bayonet - Double Contact |
Datasheet