| Manufacturer | CEL |
|---|---|
| Description | 10.0 GBPS USB3.1 GEN2 REPEAT WIT |
| Datasheet |
Datasheet
|
| Type | Description |
|---|---|
| Mfr Part Number | THCX222R10-B |
| Mfr | CEL |
| Description | 10.0 GBPS USB3.1 GEN2 REPEAT WIT |
| Min Qty | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT) |
| Series | - |
| Product Status | Active |
| Applications | USB |
| Number Of Channels | 2 |
| Voltage Supply | 3V ~ 3.6V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package Case | 30-WFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 30-QFN (2.5x4.5) |
| Input | CML |
| Output | CML |
| Type | Buffer, ReDriver |
| Current Supply | 84mA |
| Data Rate Max | 10Gbps |
| Delay Time | 150ps |
| Signal Conditioning | Input Equalization |
| Capacitance Input | 1.1 pF |
Datasheet