| Manufacturer | onsemi |
|---|---|
| Description | 3.3 V USB 3.1 DUAL CHANNEL HIGH |
| Datasheet |
Datasheet
|
| Type | Description |
|---|---|
| Mfr Part Number | NB7NPQ7222MMUTXG |
| Mfr | onsemi |
| Description | 3.3 V USB 3.1 DUAL CHANNEL HIGH |
| Min Qty | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT) |
| Series | - |
| Product Status | Active |
| Applications | USB |
| Number Of Channels | 2 |
| Voltage Supply | 3V ~ 3.6V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package Case | 16-UFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 16-UQFN (3x3) |
| Input | CML |
| Output | CML |
| Type | Buffer, ReDriver |
| Current Supply | - |
| Data Rate Max | 10Gbps |
| Delay Time | 100ps |
| Signal Conditioning | Input Equalization |
| Capacitance Input | - |
Datasheet