| Manufacturer | Microchip Technology |
|---|---|
| Description | IC JITTER ATTENUATOR 3I/O 32QFN |
| Datasheet |
Datasheet
|
| Type | Description |
|---|---|
| Mfr Part Number | ZL30252LDG1 |
| Mfr | Microchip Technology |
| Description | IC JITTER ATTENUATOR 3I/O 32QFN |
| Min Qty | 1 |
| Package | Tray |
| Series | - |
| Product Status | Active |
| Voltage Supply | 1.71V ~ 3.465V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 32-QFN (5x5) |
| Digi Key Programmable | Not Verified |
| Pll | Yes with Bypass |
| Input | CML, CMOS, Crystal |
| Output | CML, CMOS |
| Number Of Circuits | 1 |
| Ratio Input Output | 4:3 |
| Differential Input Output | Yes/Yes |
| Frequency Max | 1.035GHz |
| Type | - |
| Divider Multiplier | Yes/Yes |
Datasheet